top of page

Showreel 2024 - czyli podsumowanie projektów z ostatniego rokuW przeciągu ostatnich dni pracowałem nad zmontowaniem filmu podsumowującego moje projekty, które zrealizowałem na przestrzeni mijających 365 dni. Filmy reklamowe, vlogi podróżnicze, teledyski, rolki na Instagrama, filmy z eventów - dziesiątki godzin treści video do przejrzenia, aby wybrać te najlepsze. Starałem się uporządkować je w kolejności takiej, aby widz nie gubił wątku. Ujęcia symetryczne poprzedzane są podobnymi ujęciami. Nagrania z godzin tuż przed zachodem słońca również umieściłem blisko siebie. Filmy motoryzacyjne także znalazły się w swoim sąsiedztwie.

Showreel to nie tylko narzędzie, którym mogę wypromować swoją działalność, wykorzystać jako portfolio dla nowego klienta, ale także jako wypełnienie drzemiącej we mnie potrzeby twórczej. Ten film ma być dla mnie przypominajką: "zobacz jakie fajne rzeczy robisz, bądź dumny z siebie!". I jestem.

Dziękuję wszystkim osobom, firmom, organizacjom które mi zaufały w 2023. Gwarantuję, że w trwającym już 2024 włożę tyle samo zaangażowania w realizację projektów każdego klienta.


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page