top of page

Teledysk muzyczny - promocja Twojej twórczości
Ostatnie tygodnie to bardzo pracowity okres przy projektach, które dają mi najwięcej satysfakcji. Teledyski muzyczne, w tym przypadku hip-hopowe, to najlepsze miejsce do "wyżycia się" artystycznego. Efekty specjalne, ciekawe kadry, nietypowe przejścia i duża dynamika w montażu - to coś czego oczekiwali artyści, z którymi współpracowałem.

Pierwszy teledysk to piosenka nawiązująca do inwestycji Rafała Zaorskiego w ogromny apartament na Złotej 44 w Warszawie. Artystom zależało na nowoczesnym, dynamicznym montażu teledysku, więc postawiliśmy na krótkie ujęcia w nowoczesnym stylu. Chłopaki przygotowali utwór do konkursu ogłoszonego przez warszawskiego spekulanta-inwestora na najlepszy klip. Nagrodą główną jest oprócz pieniędzy - możliwość nagrania klipu w apartamencie Rafała. Wyniki już niedługo.

Drugi teledysk został nagrany do kawałka o tematyce rolniczej, wiejskiej - coś czego próżno szukać w nowoczesnym rapie. Obecnie dominuje przepych, nowoczesne auta, miejski klimat, modne ubrania. Navihurah (bo takim pseudonimem posługuje się artysta) odchodzi od głównego nurtu i chciał w klipie pokazać piękno polskiej wsi. Samochody z napędem na 4 koła, loty dronem FPV, ciągniki marki John Deere, błoto, mgła, wiejskie pola - to możecie zobaczyć w klipie.

Obydwa teledyski możecie zobaczyć poniżej. Serdecznie zapraszam.
1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page